Zunanji vplivi zame predstavljalo velik problem, ker se je pac težko boriti s 25-imi igralci ter zraven še z 150-imi 'menedžerskimi bleferji'.
Slaviša Stojanovic
17. april 2010
Celjani Interblocku odcitali lekcijo
Uredništvo (foto: SPS)
Nogometaši Interblocka so doživeli nov poraz. V Celju jim je dobro "sprašil riti" tamkajšnji prvoligaš, ki Kockarje v Ljubljano pošilja s petardo.

84 [5:1] Dvorancic

Stadion: Arena Petrol. Gledalcev: 600. Sodnik: Vehar (Žiri). Rumeni kartoni: Bezjak, Duspara (oba CM Celje); Zukic, Rapnik, Sheldon, Jogan, Božic (vsi Interblock).

CM Celje: Mujcinovic, Bezjak, Lovrecic, Urbanc, Bakaric, Romih, Puršic (od 82. Krljanovic), Duspara (od 74. Leskovar), Gobec, Popovic (od 70. Dvorancic), Štraus. Trener: Djuricic

Interblock: Jug, Zukic, Žitko, Rapnik, Jogan (od 46. Klancar), Vrhunc, Tabot, Božic, Sheldon (od 77. Ayewa), Beric, Paez (od 66. Ilicic). Trener: Lucic

Celjani v 31. krogu Prve lige niso dopustili presenecenja. Povsem zasluženo so prepricljivo odpravili nemocni Interblock, ki s takšno ekipo v najmocnejšem slovenskem nogometnem tekmovanju preprosto ni konkurencen.

Milan Djuricic je imel s sestavo moštva za današnjo tekmo kar precej težav. Pogrešal je Maria Mocica, Danijela Brezica, Aleša Kacicnika in tudi kapetana Rajka Repa. Interblock je igral brez Matica Finka in Lucasa Horvata. Domaci so od prve minute dali gostom jasno vedeti, da bodo naredili vse, da tri tocke zadržijo na Areni Petrol. Takoj so zaceli z napadi na vrata Ljubljancanov. V 13. minuti je sam pred Jugom Duspara zgrešil cilj, le dve minuti pozneje pa je zgrešil še Bezjak. V 17. minuti je glavni sodnik pokazal na najstrožjo kazen zaradi prekrška Zukica nad Štrausom. Zanesljivi izvajalec je bil Anej Lovrecic. Prvic. Drugic je z enajstih metrov zadel v 45. minuti, enajstmerovko je pri gostih zakrivil Jogan. Interblock je sicer že pred drugo enajstmetrovko izid poravnal, po hudi napaki domacih je zadel Robert Beric.

V drugem polcasu enaka slika. Domaci so napadali, gostje pa so se branili in cakali na svojo priložnost. Tekma je bila dokoncno odlocena v 67. minuti, ko je zadel Štraus. Do konca je mrežo Interblocka dvakrat nacel še Slaviša Dvorancic, tako da se je tekma koncala z izidom 5:1.

Krhin bi ostal v Italiji
V mislih le še Alžirija
Trdo igrišce povzroca preglavice
Zaradi skupine smrti še boljši
Triglav v pricakovanju novincev

20. februarja leta 1999 je v Južni Afriki na tekmi med dvema nižjeligaškima kluboma prišlo do tragedije, v kateri je življenje izgubil vsega 20-le...

Intervju: Zlatko Zahovic