Načrt strani | Oglaševanje | Uredništvo | Podjetje sreda, 22 avgust 2018
Španci bi z boljšo igro lahko dosegli bistveno vec.
Bojan Prašnikar
Copa América: Venezuela Copa América: Venezuela   Video novica
Gostitelji velikih prvenstev kot po pravilu igrajo dobro pred svojimi gledalci in navijaci Venezuele upajo, da bo tako tudi na letošnjem pokalu Južne Amerike.
Copa América: ZDA Copa América: ZDA   Video novica
Poleg Mehike letos na nogometnem prvenstvu Južne Amerike v Venezueli kot povabljena nastopa tudi reprezentanca Združenih držav Amerike.
Copa América: Urugvaj Copa América: Urugvaj   Video novica
Gledano na pretekle uspehe, osvojene tocke in dosežene gole je urugvajska nogometna reprezentanca druga najuspešnejša ekipa prvenstva Južne Amerike.
Copa América: Perú Copa América: Perú   Video novica
Perú je zadnjo odmevnejšo uvrstitev na nogometnem prvenstvu južnoameriške celine dosegel leta 1983, ko se je prebil vse do tretjega mesta.
Copa América: Paragvaj Copa América: Paragvaj   Video novica
Cetrta najuspešnejša reprezentanca nogometnega prvenstva Južne Amerike je Paragvaj, ki je doslej na turnirju skupno zabil že 233 golov.
Copa América: Mehika Copa América: Mehika   Video novica
Mehiška reprezentanca je bila še sedmic povabljena na prvenstvo Južne Amerike, njena najboljša uvrstitev pa sega v leti 1993 in 2001 - drugo mesto.
Copa América: Kolumbija Copa América: Kolumbija   Video novica
Leta 2001 je Kolumbija na domacih tleh osvojila naslov južnoameriškega nogometnega prvaka, tokrat pa Kofetarji na stavnicah ne kotirajo tako visoko.
Copa América: Ekvador Copa América: Ekvador   Video novica
Ekvadorska reprezentanca je bila prijetno presenecenje lanskega mundiala, navijaci pa sedaj dobre igre pricakujejo tudi na prvenstvu Južne Amerike.
Copa América: Cile Copa América: Cile   Video novica
Nogometaši iz Cila na prvenstvu Južne Amerike doslej niso še nikoli slavili, so bili pa nekajkrat drugi - ce bi bili tudi letos, bi s tem zagotovo šokirali marsikoga.
Copa América: Brazilija Copa América: Brazilija   Video novica
Brazilija je tretja najuspešnejša država Copa Américe, ki pa ji letos v Venezueli ne bo lahko, saj bo igrala brez zvezdnikov Kakaja, Ronaldinha in Ronalda.
Copa América: Bolivija Copa América: Bolivija   Video novica
Bolivija je doslej samo enkrat v svoji zgodovini postala južnoameriški prvak, da bi dosežek ponovila letos, pa bi se moral zgoditi pravi nogometni cudež.
Copa América: Argentina Copa América: Argentina   Video novica
Argentinska nogometna reprezentanca bo tudi na letošnjem prvenstvu Južne Amerike naskakovala prvo mesto, ki ga je doslej osvojila že štirinajstkrat.
Copa América: vsi prvaki Copa América: vsi prvaki   Video novica
V zgodovini nogometnega prvenstva Južne Amerike sta doslej najveckrat slavili državni reprezentanci Urugvaja in Argentini, ki sta bili najboljši po štirinajstkrat.
Copa América: najboljši strelci Copa América: najboljši strelci   Video novica
Na zadnjem prvenstvu Južne Amerike je bil najboljši strelec Adriano, mi pa smo pripravili pregled vseh, ki so pridno tresli mreže na tekmovanju Copa América.
Irci in Angleži so ostri tekmeci vsakic, ko si nasproti stojita izbrani vrsti v katerem koli ekipnem športu. Ne enim ne drugim še na kraj pameti ne p...
Intervju: Zlatko Zahovic
Nogomanija d.o.o. © 2018 - Vse pravice pridržane. Načrt strani | Oglaševanje | Uredništvo | Podjetje