Nogomania SP 2006 - Tekme
Načrt strani | Oglaševanje | Uredništvo | Podjetje cetrtek, 15 november 2018
Boli me kurac, kaj si misli trener!
Zdravko Mamic
SKUPINA A
T D URA  
1 09.06. 18:00 Nemčija  4 : 2  Kostarika
2 09.06. 21:00 Poljska  0 : 2  Ekvador
17 14.06. 21:00 Nemčija  1 : 0  Poljska
18 15.06. 15:00 Ekvador  3 : 0  Kostarika
33 20.06. 16:00 Ekvador  0 : 3  Nemčija
34 20.06. 16:00 Kostarika  1 : 2  Poljska
SKUPINA B
T D URA  
3 10.06. 15:00 Anglija  1 : 0  Paragvaj
4 10.06. 18:00 Trinidad & Tobago  0 : 0  Švedska
19 15.06. 18:00 Anglija  2 : 0  Trinidad & Tobago
20 15.06. 21:00 Švedska  1 : 0  Paragvaj
35 20.06. 21:00 Švedska  2 : 2  Anglija
36 20.06. 21:00 Paragvaj  2 : 1  Trinidad & Tobago
SKUPINA C
T D URA  
5 10.06. 21:00 Argentina  2 : 1  Slonokošč. obala
6 11.06. 15:00 SČG  0 : 1  Nizozemska
21 16.06. 15:00 Argentina  6 : 0  SČG
22 16.06. 18:00 Nizozemska  2 : 1  Slonokošč. obala
37 21.06. 21:00 Nizozemska  0 : 0  Argentina
38 21.06. 21:00 Slonokošč. obala  3 : 2  SČG
SKUPINA D
T D URA  
7 11.06. 18:00 Mehika  3 : 1  Iran
8 11.06. 21:00 Angola  0 : 1  Portugalska
23 16.06. 21:00 Mehika  0 : 0  Angola
24 17.06. 15:00 Portugalska  2 : 0  Iran
39 21.06. 16:00 Iran  1 : 1  Angola
40 21.06. 16:00 Portugalska  2 : 1  Mehika
SKUPINA E
T D URA  
9 12.06. 21:00 Italija  2 : 0  Gana
10 12.06. 18:00 ZDA  0 : 3  Češka
25 17.06. 21:00 Italija  1 : 1  ZDA
26 17.06. 18:00 Češka  0 : 2  Gana
41 22.06. 16:00 Češka  0 : 2  Italija
42 22.06. 16:00 Gana  2 : 1  ZDA
SKUPINA F
T D URA  
11 13.06. 21:00 Brazilija  1 : 0  Hrvaška
12 12.06. 15:00 Avstralija  3 : 1  Japonska
27 18.06. 18:00 Brazilja  2 : 0  Avstralija
28 18.06. 15:00 Japonska  0 : 0  Hrvaška
43 22.06. 21:00 Japonska  1 : 4  Brazilija
44 22.06. 21:00 Hrvaška  2 : 2  Avstralija
SKUPINA G
T D URA  
13 13.06. 18:00 Francija  0 : 0  Švica
14 13.06. 15:00 Južna Koreja  2 : 1  Togo
29 18.06. 21:00 Francija  1 : 1  Južna Koreja
30 19.06. 15:00 Togo  0 : 2  Švica
45 23.06. 21:00 Togo  0 : 2  Francija
46 23.06. 21:00 Švica  2 : 0  Južna Koreja
SKUPINA H
T D URA  
15 14.06. 15:00 Španija  4 : 0  Ukrajina
16 14.06. 18:00 Tunizija  2 : 2  Savdska Arabija
31 19.06. 21:00 Španija  3 : 1  Tunizija
32 19.06. 18:00 Savdska Arabija  0 : 4  Ukrajina
47 23.06. 16:00 Savdska Arabija  0 : 1  Španija
48 23.06. 16:00 Ukrajina  1 : 0  Tunizija
OSMINA FINALA
T D URA  
49 24.06. 17:00 Nemčija  2 : 0  Švedska
50 24.06. 21:00 Argentina  2 : 1  Mehika
51 25.06. 17:00 Anglija  1 : 0  Ekvador
52 25.06. 21:00 Portugalska  1 : 0  Nizozemska
53 26.06. 17:00 Italija  1 : 0  Avstralija
54 26.06. 21:00 Švica  0 : 3
(0 : 0)
 Ukrajina
55 27.06. 17:00 Brazilja  3 : 0  Gana
56 27.06. 21:00 Španija  1 : 3  Francija
ČETRTFINALE
T D URA  
57 30.06. 17:00 Nemčija  5 : 3
(1 : 1)
 Argentina
58 30.06. 21:00 Italija  3 : 0  Ukrajina
59 01.07. 17:00 Anglija  1 : 3
(0 : 0)
 Portugalska
60 01.07. 21:00 Brazilja  0 : 1  Francija
POLFINALE
T D URA  
61 04.07. 21:00 Nemčija  0 : 2  Italija
62 05.07. 21:00 Portugalska  0 : 1  Francija
ZA TRETJE MESTO
T D URA  
63 08.07. 21:00 Nemčija  3 : 1  Portugalska
FINALE
T D URA  
64 09.07. 20:00 Italija  6 : 4
(1 : 1)
 Francija
Kdo bo po vašem mnenju najboljši strelec Slovenije na SP 2010?
Zlatko Dedic
Tim Matavž
Milivoje Novakovic
Zlatan Ljubijankic
Nekdo drug
Juan Garchitorena je leta 1915 postal prvi argentinski nogometaš, ki je kdaj koli zaigral v dresu španskega velikana Barcelone. Ceprav je prišel iz J...
EKSKLUZIVNO: Ivica Olic
Nogomanija d.o.o. © 2018 - Vse pravice pridržane. Načrt strani | Oglaševanje | Uredništvo | Podjetje